fbpx

Cześć !

Witaj na blogu inzynierjakosci.pl. Jeżeli chcesz coś poprawić w swojej pracy, pracy twojego zespołu lub po prostu poszerzyć swoją wiedzę z zakresu jakości, inżynierii, produktywności, komunikacji, zarządzania i ciągłego doskonalenia to dobrze trafiłeś! 

Poniżej znajdziesz więcej informacji jak poruszać się po blogu i jak najlepiej z niego korzystać. Zachęcam również do zapisania się do kanału informacyjnego po prawej. Całkiem za darmo, a bonusów jest sporo.

Newsletter

Zapisz się

Jak nawigować po stronie?

Wchodząc na główną stronę, trafiasz od razu do sekcji z aktualnymi artykułami na blogu. Aby ułatwić nawigację, podzieliłem artykuły na poszczególne kategorie. Listę kategorii znajdziesz po prawej w menu na głównej stronie. Dodatkowo stworzyłem stronę ze spisem treści, gdzie znajdziesz spis wszystkich artykułów od najstarszego do najnowszego.

Darmowe narzędzia

Żyjemy w czasach małej rewolucji przemysłowej, gdzie komputery i roboty zaczynają wyręczać nas w coraz to większej ilości zadań i czynności. Ja również ulegam tym trendom i staram się automatyzować dużą część powtarzalnych zadań wykonywanych na komputerze. Wykorzystuje do tego powszechnie znane narzędzie jakim jest Office Excel. Przy pisaniu artykułu na dany temat, staram się udostępniać darmowy formularz, który nawiązuje do wpisu. Narzędzia to najczęściej zautomatyzowane formularze Excel lub wzory PDF, które powinny ułatwić i usprawnić Twoją pracę. Korzystaj mądrze i daj znać jeżeli czegoś Ci brakuje ;). Po kliknięciu w poniższy przyciska trafisz na stronę z narzędziami.

Szkoła Jakości

Od października 2018 postanowiłem zrobić dla Was coś bardziej kompleksowego. Założyłem Szkołę Jakości! W szkole jakości znajdziecie kursy on-line na temat zarządzania jakością, ciągłego doskonalenia czy twardej wiedzy technicznej. Pierwsze edycje kursów zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte. Więcej o formie prowadzonych szkoleń, ich dostępności oraz tematyce znajdziecie po kliknięciu w poniższy przycisk.

Podcast

Od września 2018 roku zacząłem nagrywać również podcasty. Podcast to dłuższa audycja audio, którą możesz wysłuchać na blogu lub w każdej aplikacji do podcastów na telefonie z systemem android, iOS czy Windows. Zapraszam serdecznie do posłuchania ciekawych wykładów oraz przede wszystkim rozmów z bardzie interesującymi gośćmi. Poniższy przycisk przeniesie Cię na stronę z wszystkimi podcastami.

Społeczność

Celem bloga jest również stworzenie społeczności i wymiana doświadczeń. Nie będę ukrywał, że zainteresowanie blogiem jest większe niż się spodziewałem, a grupa osób wspierających i czytających bloga powiększa się z dnia na dzień. Jeżeli chcesz być na bieżąco dołącz do moich mediów społecznościowych. Jeżeli interesuje Cię wymiana informacji z ekspertami z dziedziny zapraszam do naszej grupy na Facebook'u

O mnie

Jestem Artur i postanowiłem podzielić się z Tobą moją wiedzą. Zawodowo jestem Managerem Jakości. Skończyłem dwie całkiem dobre Uczelnie Wyższe i dziesiątki kursów w kraju i za granicą. Blog powstał z myślą o zebraniu w jednym miejscu wiedzy, która ułatwiła mi pracę. Znajdziesz tu wpisy na temat zarządzania, produktywności, komunikacji, inżynierii, ciągłego doskonalenia oraz zarządzania jakością. Średnio raz w tygodniu pojawia się nowy artykuł. Chcę najlepiej jak mogę przekazywać swoją wiedzę, aby podpowiedzieć Ci, jak możesz ułatwić swoją pracę. Więcej o mnie , mojej karierze zawodowej i ścieżce edukacji znajdziesz klikając w poniższy przycisk.

Kanał Informacyjny

Raz w miesiącu poprzez Newsletter dzielę z Wami informacjami o nowych wpisach i narzędziach. W wysyłanym mailu umieszczam również bonusy w postaci odnośników do darmowych szkoleń, ciekawych podcastów, blogów, filmów lub artykułów. Tylko dla grupy z newslettera. Zapisz się.

Newsletter

Zapisz się

cropped-avocado-2-1.png

Regulamin

Na blogu obowiązuje regulamin dotyczący ochrony danych osobowych znajdujący się na stronie: https://inzynierjakosci.pl/regulamin/ , jest on zgodny z nowymi wymaganiami RODO