O mnie

Jestem Artur Mydlarz i chciałbym podzielić się z Tobą moją wiedzą. Chcę pokazać Ci, że na naukę ciągłego doskonalenia, skutecznego zarządzania, produktywności, komunikacji i zapewnienia jakości nigdy nie jest za późno.

Kariera Zawodowa

Moja kariera od początku związana jest z zapewnieniem jakości w sektorze lotniczym oraz samochodowym. Praca w przemyśle, pozwoliła mi zgłębić wiedzę z zakresu ciągłego doskonalenia oraz zarządzania jakością. Od kilku lat rozwijam się również w zarządzaniu zespołem, a od niedawna jako Bloger :). Szczegóły mojego doświadczenia zawodowego znajdziesz na Linkedin.

Wykształcenie

Ukończyłem studia na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Na pierwszej uczelni uzyskałem solidne wykształcenie z zakresu procesów produkcyjnych. Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim poszerzyły moje horyzonty z zakresu zarządzania zespołem, komunikacji oraz zintegrowanych systemów zarządzania.

Mam za sobą również dziesiątki szkoleń oraz setki przeczytanych książek poczynając od miękkich umiejętności, a kończąc na stricte twardej wiedzy. Dokładne informacje również znajdziesz na Linkedin

logo agh UJ logoLMU logolloyds legister logo

Blog

Na blogu znajdziecie informacje o narzędziach jakościowych, narzędziach lean i six sigma, metodach zarządzania, metodach produktywności, metodach komunikacji i zarządzania zespołem oraz metodach rozwiązywania problemów. Od czasu do czasu napiszę również o rozwoju umiejętności miękkich.

Chcę w ten sposób podzielić się z Wami moją wiedzą, pomóc Wam w codziennej pracy, ale również w jakiś sposób pomóc sobie. Publikowanie wpisów na blogu motywuje mnie do ciągłego poszerzania wiedzy, a Wy macie dostęp do sprawdzonych metod i narzędzi.

Bardzo mnie cieszy jak blog jest przez was odbierany i jak fajną społeczność stworzyliśmy. Jeżeli chcesz dołączyć do dyskusji wśród profesjonalistów, zapraszam do grupy na facebooku.

Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu poprzez poniższy formularz kontaktowy, media społecznościowe lub po prostu pisząc maila na adres arturmydlarz@inzynierjakosci.pl

Kontakt

Formularz kontaktowy:

    Treści poruszane na blogu są odzwierciedleniem moich prywatnych opinii. Opisywane sytuacje są fikcyjną ilustracją przedstawianych zagadnień. Jakakolwiek zbieżność z rzeczywistymi osobami, firmami czy sytuacjami jest wyłącznie przypadkowa. Ponadto, wpisy na niniejszym blogu nie reprezentują polityki ani poglądów moich pracodawców, ani aktualnych, ani poprzednich.