fbpx

Lean&Quality – konferencja online

JEDNODNIOWA KONFERENCJA ON-LINE O ZARZĄDZANIU JAKOŚCIĄ I LEAN MANAGEMENT

16 LISTOPAD 2019 – godzina 10:00

MIEJSCE: INTERNET

🌐 CENA: 199 zł   

🌐 4 godziny konferencji    🌐  4 Prelegentów 

🌐 Networking przez Net

SPRZEDAŻ BILETÓW TYLKO DO

dni
0
-19
-5
godz.
-1
-3
min.
0
-3
sek.
-1
-5

Czas

Konferencja odbędzie się 16 listopada 2019 w o godzinie 10:00. Nie musisz brać wolnego w pracy. Przygotuj sobie kilka wolnych godzin, zeszyt i dobrą kawę :).

Miejsce konferencji

Nie musisz tracić pół dnia na dojazd i opuszczać swojego domu. Stosujemy nowe technologie i to my będziemy w Twoim domu, za pomocą łączy internetowych :)!

CENA: 199zł

Do końca października 2019 cena dołączenia do konferencji wynosi tylko 149 zł. W listopadzie cena rośnie do 199 zł. Warto być wczesnym ptaszkiem ;).

Dobroczynność

Uczestnicząc w naszej konferencje pomagasz nie tylko sobie zdobywając wiedzę, ale również innym. Uznaliśmy, że 10% przychodu przeznaczymy na pomoc dla 19 letniej Kingi, która rozpoczyna studia na Politechnice i marzy o tym aby zostać mechanikiem. Potrzebuje do tego protezy ręki.

 

Networking

Dzięki nowym technologiom stworzymy zamkniętą grupę uczestników konferencji. Koniec z wymianą wizytówek i niezręcznym small talkiem. Każdy z uczestników jest na wyciągnięcie ręki.

 

Wiedza

Wystąpią przed Tobą jedni z najlepszych specjalistów z branży Lean management i Quality Management. Tematy wybrane w trakcie głosowania przez ponad 250 osób, więc na pewno Cię zainteresują.

 

Materiały

Będzie to pierwsza Twoja konferencja, z której pozostanie Ci dostęp na zawsze do wszystkich wystąpień w formie on-line. Również dostęp do grupy konferencyjnej jest nielimitowany. Za jednym razem otrzymujesz materiały i zostają Ci kontakty do specjalistów i kolegów po fachu.

LEAN & QUALITY

PIERWSZA TAKA KONFERENCJA ON-LINE

16.11.2019  godzina 10:00

CENA 149 zł tylko do 08.11.2019

OD 09.11.2019 do 15.11.2019 CENA 199 zł

PRELEGENCI I TEMATY

KRZYSZTOF DOBROWOLSKI

MUDA, MURA, MURI - MARNOTRAwSTWO W ORGANIZACJ

W mojej pracy realizuję moją pasję. Od 2016 roku prowadzę bloga „Lean jest dla ludzi”, na którym dzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas blisko dwudziestoletniej już pracy zawodowej w przemyśle, logistyce oraz usługach. Propaguję szczupłe
zarządzanie nie tylko na własnym blogu, ale publikując także w specjalistycznych czasopismach branżowych. Na co dzień prowadzę warsztaty, szkolenia oraz prelekcje – wszystko w tematyce lean & quality!

JACEK KUKIZ

PROBLEM SOLVING - PROJEKTOWANIE SYSTEMU ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW DLA FIRM

Jestem zwolennikiem zdrowego rozsądku i praktycznego podejścia do lean. Pracowałem w branży lotniczej, maszynowej, motoryzacyjnej, ale także dla firm odzieżowych, budowlanych czy usługowych. W 2018 roku wydałem książkę, a w wolnych chwilach prowadzę bloga. Zawodowo odpowiadam za lean w 20 lokalizacjach w EMEA i czerpię z tego niesamowitą frajdę :).

ARTUR MYDLARZ

JAK BUDOWAĆ ŚWIADOMOŚĆ JAKOŚCI WŚRÓD PRACOWNIKÓW

Jestem pasjonatem zarządzania jakością i ciągłego doskonalenia.  Już ponad 9 lat pracuje w zarządzaniu jakością w branży lotniczej, strasznie ten czas leci. Przez ten czas wdrożyłem sporo nowych zmian w organizacjach oraz sam przeszedłem sporo zmian ;-). Dodatkowo piszę bloga, którego raczej znacie :). Więcej o mnie znajdziecie poniżej na Linkedin.

RAFAŁ WYSOCKI

GEMBA WALK NA CO DZIEŃ

Jestem pasjonatem i praktykiem (choć dla wielu prawdopodobnie fanatykiem) podejścia Lean Management. Będąc związanym z branżą produkcyjną m.in. dla sektora motoryzacyjnego, hydrauliki siłowej czy pneumatyki od ponad 6 lat przekuwam teorię w praktykę, by zgodnie z Kaizen małymi krokami każdego dnia osiągać coraz to lepsze wyniki. W wolnym czasie rozwijam serwis LeanTime.pl oraz związane z nim media społecznościowe, aby ułatwić Wam znalezienie optymalnych rozwiązań.

LEAN & QUALITY

PIERWSZA TAKA KONFERENCJA ON-LINE

16.11.2019  godzina 10:00

CENA 149 zł tylko do 08.11.2019

OD 09.11.2019 do 15.11.2019 CENA 199 zł

DAJESZ DOBRO - 10% twojej wpłaty trafi do Kingi

KINGA WAWRO

Mam na imię Kinga, mam 19 lat. Skończyłam technikum, zdałam egzaminy zawodowe, zostając mechanikiem samochodowym. Od października zaczynam studia z transportu na politechnice.. Nie widzę swojej przyszłości w innym miejscu niż warsztat samochodowy. Mimo przeciwności pragnę robić, to, co kocham i nic ani nikt tego nie zmieni. Wiem, że jeśli tylko dostanę protezę, będę wspaniałym mechanikiem… Dlatego proszę, pozwól mi pracować! Jeśli mi pomożesz, obiecuję, że dam wszystko z siebie, aby spłacić ten dług.

LEAN & QUALITY

PARTNERZY