fbpx

PERFEKCYJNY RAPORT 8D
NAJLEPSZA METODA TWORZENIA RAPORTU 8D

Konkretne i dokładne szkolenie na temat raportu 8D.
Naucz się czym jest raport 8D oraz jak go perfekcyjnie uzupełnić.

Zdobędziesz wiedzę wymaganą na stanowisku inżyniera jakości w praktycznie każdej firmie.

Poznaj najlepszą metodę uzupełniania raportu 8D. Zdobądź certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę. Stań się konkurencyjny na rynku pracy.

"W niecałe 1,5 godziny zdobędziesz wiedzę, którą Ja zdobywałem przez 8 lat, współpracując największymi dostawcami z branży lotniczej oraz największymi klientami jak Rolls-Royce, GE czy Airbus. Opracowałem i zweryfikowałem w sumie ponad 300 raportów 8D."
Artur Mydlarz
Manager Jakości - autor bloga inzynierjakosci.pl

Szkolenie

Szkolenie odbędzie się on-line na platformie www.szkolajakosci.pl. Dostaniesz unikatowy dostęp do szkolenia i wszystkich dostępnych materiałów. Szkolenie jest w formie krótkich, praktycznych filmów wideo uzupełnionych o dyskusję w zamkniętej grupie oraz dodatkowe materiały.

Moje poprzednie szkolenie “Pełna moc Excela w zarządzaniu jakością” zrealizowane w tym formacie zakończyło się wielkim sukcesem i zadowoleniem ponad 100 uczestników.

CZEGO CIĘ NAUCZĘ?

Co to jest raport 8D

Dowiesz się dokładnie co to jest raport 8D, jak jest zbudowany i na co największe firmy zwracają szczególną uwagę. Dostaniesz ode mnie również wzór raportu w formie Excel.

Jak uzupełnić 8D

Dowiesz się dokładnie jak uzupełnić w odpowiedni sposób każde z 8 pól raportu 8D. Nauczę Cię na co szczególnie zwrócić uwagę i w jaki sposób opisać problem, przyczynę źródłową czy akcje korygującą.

DLACZEGO RAPORT 8D?

Raport 8D wykorzystywany jest w większości firm, w których zarządza się jakością, niezależnie od branży. Największe firmy takie jak GE, Rolls-Royce, Mercedes, Audi czy Airbus nie wyobrażają sobie zarządzania jakością bez raportów 8D. Zdobądź tą wiedzę i stań się konkurencyjna/y na rynku pracy!

PO CO MI TO?

Nauczę cię jak wykorzystywać wiedzę na temat raportu 8D oraz jak przełożyć ją na bardziej efektywną pracę. Ukończenie tego kursu to świetny pomysł, jeżeli myślisz o zmianie pracy, a brakuje Ci kwalifikacji lub potwierdzenia ich w Twoim CV.

REFERENCJE KURSANTÓW

"Szkolenie jak najbardziej polecam. Bez lania wody, rzeczowo i przede wszystkim na temat. Wiedza o metodologii 8D przekazana w sposób przystępny i poparta praktycznymi wskazówkami"
"Artur właśnie skończyłem oglądanie materiałów na temat 8D. Super materiał który na pewno ułatwi pracę. Wszystko podane w przystępny i zrozumiały sposób"
"Sam kurs jest bardzo konkretny, rzeczowy, jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, to przykład wypełnionego raportu na końcu kursu je rozwiewa. Nie ma lania wody, a najbardziej cenne są wskazówki - czego unikać w dobrym raporcie"
"Świetna robota. Krótko , jasno i na temat. Musze powiedzieć ,że dużo mi rozjaśniłeś w tym temacie. Za ,,training of operators '' czy ,,mistake of operator'' zdażyło mi się dostać już uwagi od audytora klienta."
Damian Kulikowski
Inżynier Jakości
"Szkolenie jest bardzo fajne, sama na codzień pracuję nad 8D, PDCA itp. i lubię poznać inne spojrzenie, poznać czyjeś doświadczenia, zobaczyć przykłady. Pod tym kątem jestem bardzo zadowolona."
"Cieszę się, że przygotowałeś taki kurs, dzięki niemu mogłam usystematyzować swoją wiedzę, rozwiać pewne wątpliwości, a co najważniejsze utwierdzić się w przekonaniach. Podoba mi się to, że jest konkretny i na temat."
"Artur bardzo dziękuję Ci za ten kurs. Kurs pożyteczny w przystępny sposób przekazana wiedza. Najbardziej to na konkretnym przykładzie. Dzięki jeszcze raz! Polecam."
"To już moje trzecie szkolenie w Szkole Jakości i po raz kolejny oczekiwania zostały spełnione w 100%. Konkretna wiedza przekazana w zrozumiały sposób dodatkowo poparta przykładem uzupełnionego raportu. Polecam Szkołę Jakości i Artura. Solidna wiedza, duże doświadczenie a wszystko dopełnione umiejętnością przekazywania informacji. Krótko mówiąc pełen profesjonalizm. "

Co jeszcze zyskujesz?

11 filmów instruktażowych

Otrzymasz dożywotni dostęp do 11 filmów instruktażowych na temat szkolenia. Możesz je przeglądać zaraz po zakupieniu lub kiedy tylko masz na to ochotę. Możesz wrócić do nich nawet za rok, jeżeli chcesz coś sobie przypomnieć.

Zamknięta grupa facebook

Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy facebook, gdzie będziemy mogli wymienić się spostrzeżeniami oraz przedyskutować zagadnienia poruszone w kursie. Poznasz innych ludzi, chcących nauczyć się raportów 8D!

Konsultacje

Dostaniesz również możliwość skonsultowania ze mną swoich raportów 8D lub wątpliwości z nim związanych. Jestem dla Ciebie dostępny poprzez maila lub w zamkniętej grupie na facebooku.

1 godziny kursu

Dostaniesz ode mnie samą esencję! Bez niepotrzebnego lania wody. Nauczysz się w sposób perfekcyjny uzupełniać raport 8D w 1 godzinę. Nie marnuj swojego czasu, tutaj masz całą niezbędną wiedzę..

Przykłady raportów 8D

Dostaniesz dodatkowo przykładowe raporty 8D, raporty wypełnione w sposób perfekcyjny. Będziesz mieć do nich dostęp dożywotni.

Certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz ode mnie certyfikat potwierdzający twoją wiedzę. Wiedzę, którą wymaga większość firm z przemysłu. To świetna okazja, żeby wpisać go w swoje CV!

Certyfikat

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający wiedzę. Wzór poniżej.

Co otrzymasz kupując kurs?

🥑 Półtoragodzinne szkolenie: Wartość 197 zł

🥑 Możliwość konsultacji w sprawie raportu 8D: Wartość 97 zł

🥑 Dożywotni dostęp do ponad 10 filmów instruktażowych oraz dokumentów, oraz ich aktualizacji: Wartość 187 zł

🥑 Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy kursu na Facebooku: bezcenne

🥑 Formularz 8D w Excelu: Wartość 47 zł

naucz się PERFEKCYJNEGO RAPORTU 8D

CENA PROMOCYJNA TYLKO DLA PIERWSZYCH UCZESTNIKÓW KURSU TO

127 zł

CENA REGULARNA

528 zł


PLAN SZKOLENIA

Naucz się raportu 8D lub zwracam pieniądze!

Przygotowałem materiał tak aby każdy uczestnik kursu był w stanie zrozumieć raport 8D i samodzielnie go uzupełnić. Jeżeli Ci się to nie uda lub kurs nie spełni twoich oczekiwań – ZWRACAM PIENIĄDZE. Wystarczy, że napiszesz na maila: arturmydlarz@inzynierjakosci.pl

Często zadawane pytania

1) Czy dostanę fakturę vat?
Tak wystawiamy fakturę vat którą możesz przekazać pracodawcy z prośbą o zwrot kosztów szkolenia :).

2) Kiedy rozpoczyna się szkolenie?
Szkolenie dostępne jest non-stop 🙂

3) Nie mam facebooka jak będę uczestniczyć w spotkaniach online?
Proponują założyć anonimowe konto i dołączyć do zamkniętej grupy. Jak to zrobić pokażę w pierwszym szkoleniu.

4) Chcę zapisać większą liczbę osób z firmy na szkolenie czy dostanę zbiorczą fakturę?
Tak napisz do mnie na arturmydlarz@inzynierjakosci.pl

5) Czy dostanę cały kurs od razu?
Tak.

6) Jakich narzędzi potrzebuję aby odbyć kurs?
W zasadzie dobrego połączenia do internetu :).

7) Co jeżeli coś jest niejasne lub mam pytania?
Napisz do mnie na arturmydlarz@inzynierjakosci.pl. Szybko odpiszę.

8) Jak szkolenie mi się nie spodoba?
Gwarantuje zwrot pieniędzy ;-)!

9) Jeżeli kurs mi się spodoba i go ukończę czy otrzymam certyfikat?
Tak.