Dzień dobry
Nazywam się Artur Mydlarz

Jestem konsultantem i trenerem zarządzania jakością. Pomogę Tobie i przedsiębiortstwu w którym pracujesz w wielu aspektach zarządzania jakością. W trakcie mojej kariery zawodowej przez 10 lat zarządzałem jakością w międzynarodowym łańcuchu dostaw w wymagającej branży silników odrzutowych. Obecnie kontynuuję swoją karierę jako konsultant i instruktor. Do tej pory przeszkoliłem już ponad 5 000 specjalistów i inżynierów oraz udzieliłem dziesiątek konsultacji dla firm. Dowiedz się więcej o mojej ofercie poniżej
#Audyt #APQP #PPAP #FMEA #MSA #ZarządzanieJakością #JakośćDostaw #SQA #AS9100 #AS13100 #RM1300x

Filozofia i Misja

Moją misją jest przekazywanie skomplikowanej wiedzy w przystępny sposób.

Chcę inspirować i uczyć używania skutecznych metod i narzędzi jakości, aby praca inżynierów, specjalistów była łatwiejsza i przekładała się na lepszą jakość procesów i produktów.

Moje Projekty

Co już zrobiłem i co nadal robię.

>10

lat jako Quality Manager, SQE w Globalnym Łańcuchu Dostaw

Posiadam 10 lat doświadczenia w zarządzaniu jakością w przemyśle lotniczym. Przez większość tego czasu zarządzałem zespołem inżynierów i kontrolerów w międzynarodom środowisku.

>15000

Ukończonych szkoleń w mojej platformie szkolajakosci.pl

W 2018 stworzyłem platformę szkoleniową Szkoła Jakości. Do dzisiaj skorzystało z niej tysiące inżynierów, podnosząc swoje kwalifikacje i znajdując wymarzoną pracę. Sumarycznie ilość ukończonych szkoleń przez naszych kursantów to ponad 12 000.

>250

Opublikowanych artykułów nt. Jakości i Lean

Blog inzynierjakosci.pl to największy zbiór artykułów, narzędzi jakości i porad w Polsce. Wokół bloga stworzyłem również społeczność, gdzie wymieniamy się wiedzą.

Umiejętności

Dzięki umiejętnościom w ponad 4 różnych dziedzinach jestem w stanie dostarczać wysokiej wartości wiedzę oraz rozwiązania doskonalące procesy.

Inżyniera i Jakość

Jestem z wykształcenia inżynierem, absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Przez 10 lat pracy w przemyśle silników odrzutowych w zakresie zarządzania jakością, wzbogaciłem swoje umiejętności o wiedzę praktyczną.

Zarządzanie Jakością Dostaw

Cała moja kariera zawodowa związana była z zarządzaniem jakością dostaw od wyboru i kwalifikacji dostawców, poprzez utrzymanie jakości, wdrażanie nowych projektów aż po fazy wychodzenia z biznesu przy braku spełnienia oczekiwanych rezultatów.

Zarządzanie i Komunikacja

Przez większość mojej kariery zarządzałem zespołem oraz projektami w międzynarodowym środowisku. Doskonaliłem tę umiejętność na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Najnowsze technologie

Od lat interesuje się najnowszymi metodami, narzędziami i technologiami dostępnymi w internecie. Dzięki temu buduje zautomatyzowane rozwiązania do zarządzania swoimi projektami, ale również projektami klientów.

Blog Inżynier Jakości

Docieram ze swoją wiedzą do każdego, kto jej potrzebuje. Wykorzystując nawet, wydawałoby się, niekonwencjonalne narzędzia jak Blog, Facebook czy Instagram.

Skomplikowaną wiedzą można się dzielić w przystępny sposób

Sprawdź mojego Bloga

Szkoła Jakości

Sprawdź koniecznie dostępne szkolenia na moim portalu szkoleniowym Szkoła Jakości

Wejdź na szkolajakosci.pl

Sprawdź, co inni mówią
o mnie.

Here are a few lines from people who I have worked with over the past 8+ years in my design career.

See all testimonials

‘’Robin is one of the best designers I have worked with in my entire life. He is a designer who is very capable of taking up complex projects and delivers impeccable design.’’

Richard Owens

CEO, Company 1

‘’I think Robin has an incredible gift. It has been an absolute pleasure to work with a designer of this caliber.’’

Emily Parker

CEO, Company 2

‘’All I can say that, Robin is a phenomenal designer. The wavelength at which he thinks is astoundaing. I love the focus, passion and attention to detial in the design.’’

Vincent Rudd

CEO, Company 3

Photography

Here is a collection of my best travel pictures that I took while travelling places all around the world.

Napisz do mnie

Wiesz o mnie już bardzo dużo. Jeżeli jest coś, w czym mogę Ci pomóc — zapraszam do kontaktu.

Skorzystaj z formularza lub napisz bezpośrednio:

? arturmydlarz@inzynierjakosci.pl

lub zadzwoń

☎️ +48 791 819 011

Dziękuję!
Skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe.
Niestety coś poszło nie tak.